Shamballa - dokonalý svět v nás.

Autor: Irena
Datum: 18.08.2011
Kategorie:

                 
Naše představy, které jsou vždy záležitostí vnitřní tvořivé síly, mají vliv na to, jaký bude a nebo nebude náš život. Účinky těchto představ se projeví i na našem zdraví.

Nedávno jsem se setkla s panem  Lukášem Izmaelem Hoďákem, který se zabývá předáváním léčivé energie pomocí systému Shamballa 1024. Rozhovor s ním Vám může napomoci vytvořit si představu, co tento systém vše může a nebo nemůže změnit třeba právě ve Vašem životě.

Lukáš Izmael Hoďák je sympatický charismatický mladý muž s jemnou skromnou povahou a jeho přesvědčení a víra jsou zajímavým podnětem pro zamyšlení se nad rituáem zasvěcení do léčebného systému, který mnoha lidem už pomohl najít lepší pozemské skutečnosti.

Co pro Vás znamená Shamballa?

Shamballu vnímám jako místo, přes které se na Zemi dostávají různé energie z různých míst a zároveň jako „duchovní centrum“, ve kterém působí mnoho mistrů a dalších světelných bytostí, které nám pomáhají na naší cestě. Možná vás teď zajímá, kde se Shamballa nachází - o tomto místě existuje mnoho legend. Někteří lidé tvrdí, že je to éterické město nad pouští Gobi, jiní by ho hledali vysoko v horách nekdě v Himalájích nebo Tibetu, další někde v podzemí nebo dokonce uvnitř nás samotných... možná mají pravdu všichni :-) Myslím si, že Shamballa je označení pro mnoho duchovních center, které jsou rozmístěny na různých místech planety a v její blízkosti. Stejně tak se jmenuje energetický systém, který byl mistry ze Shambally a dalšími bytostmi předán lidem pro jejich léčení a rozvoj na všech úrovních.

Jak jste se přesvědčil, že je tato metoda účinná?

Na začátku jsem měl jisté pochybnosti, ale vlastní zkušenosti mě přesvědčily - během krátké doby po zasvěcení se mi začal měnit život k lepšímu, přehodnotil jsem hodně věcí, postupem času přišel vnitřní klid, větší radost ze života a mnoho dalších změn. Při léčení ostatních jsem byl překvapen, jak rychle to funguje a byly to pro mě „malé zázraky“. Klienti často popisují okamžitou úlevu - samozřejmě to vždy závisí na více okolnostech. Někdy nemusí samotná energie stačit a je vhodné zkombinovat více metod - vždy jsou nejlepší vlastní prožitky a zkušenosti. Na Shamballe je taky úžasné to, že se ji může naučit používat každý, kdo o to projeví zájem.

Máte mistrovské zasvěcení do Shambally a můžete toto zasvěcení předávat. Můžete říci, jaké Vy sám máte zkušenosti se zasvěcením a jaké mají Vaši klienti?

Každé zasvěcení je trochu jiné, protože každý je unikátní – někdy vnímáme bloky klientů, jindy velice silnou energii, obrovský vnitřní klid apod. Zkušenosti se zasvěcením jsou velice pozitivní, protože naším záměrem je „ideální zasvěcení“ pro daného člověka a v tom prostě není prostor pro nějaké problémy... Máme obrovskou radost, když nám po čase klienti napíšou své zkušenosti – často se dozvídáme, že se jim zlepšil zdravotní stav a život celkově, že úspěšně pomáhají svým blízkým apod. Konkrétní zkušenosti klientů a jejich zážitky ze zasvěcení naleznete na našich www stránkách www.shamballa-1024.cz

Vyhledávají Vás lidé více pro zasvěcení a nebo pro pomoc s nějakým problémem?

Klienti mají většinou zájem o zasvěcení, aby mohli se Shamballou pracovat sami. Konkrétní problémy řešíme pomocí metody RUŠ, která efektivním způsobem řeší příčiny současných problémů. Metoda RUŠ probíhá formou osobní terapie a lze se jí naučit na našem 5-ti denním kurzu „Metoda RUŠ pro osobní použití“. Naším záměrem je, aby si každý dokázal pomoci sám a lékaře, léčitele nebo terapeuta vyhledal až ve chvíli, kdy na svůj problém sám nestačí.

Víte odkud čerpáte energii, kterou předáváte dál? Jaké je to místo v prostoru a čase?

Shamballa jsou centra energie, která používám.

Co lze pomocí Shamballa 1024 uzdravit a nebo vyléčit?

Shamballa působí na všech úrovních, takže téměř vše. Uzdravení však závisí na mnoha faktorech a jako jeden z nejdůležitějších vnímáme vědomé rozhodnutí pro změnu nebo vyléčení. Když někomu jeho problémy nebo nemoc z nějakého důvodu vyhovují, tak je velice malý prostor pro nějaké větší změny.

V čem je důležitý počet 1024?

Shamballa 1024 obsahuje 1024 základních „symbolů“ - jednotlivé symboly slouží k propojení na různé energie, esence a úrovně existence. Tyto symboly nemusíte znát, tak jako např. v Reiki – při léčení je výběr vhodných symbolů ponechán na Vyšším Já a mistrech Shambally. Dalo by se říct, že po zasvěcení do všech stupňů Shambally 1024 máte přístup k 1024 různým energiím. Tím to ale nekončí – ještě pak existují tisíce dalších mistrovských symbolů, které můžete získat prací na sobě - Shamballa je velice komplexní nástroj, který se neustále vyvíjí.

Kdo se pro předávání Shamballa nehodí?

Zasvěcen do Shambally může být každý, kdo o to projeví zájem - není to náhoda, že se o Shamballe nějakým způsobem dozvíte a zaujme vás to. Čím více je člověk sám pročištěn, tím více energie přes něj může procházet a tím kvalitněji může pomoci ostatním.

Děkuji za rozhovor , ať se Vám daří

Irena Kamín Chloubová
 

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...