Seymour Koblin - Zen - TouchTM

Autor: Irena
Datum: 01.06.2012

 Když se rozsvítí olejová kontrolka v našem autě, podnikneme odpovídající kroky a auto dál funguje. Proč bychom  bojovali s kontrolkou oleje?

Když žijeme život jako boj, pak budou následovat ne- moci, úrazy a zranění. Žijme život a vnímejme tělo jako hudební nástroj, o který je neustále pečováno,a zažijeme nesmírně cennou hodnotu sebe samých a světa, který ovlivňujeme.
 
Jediná velmi náročná lidská ne - moc je arogance - oddělení se od přírody a od spojení se vším živým. Ego - touha po odděleném bytí a připoutanost k minulosti nás velmi často ovlivňují tak, že jsme odděleni od vrozeného daru - Lásky v mírumilovném vesmíru. 

Pro terapeuta je nejnáročnější kritika od lidí,kteří se bojí změnit svůj život. Pak je třeba být velmi trpělivý.

Zen - touch TM je rozvinutá forma shiatsu. Naznačuje člověku, kde má zjemnit, kde plynout, kde uzemnit, kde vyzařovat, kde dokončit ...pomáhá na všech úrovních - a vztahuje se k přírodě.

 Je úžasné být svědkem toho, jak lidé nacházejí inspiraci a stávají se silnými - je to něco jako sledovat motýla třepetajícího se z kukly. Jsem poctěn, že mohu přispět k tomuto posvátnému úkolu...a to je, proč jsem tady.

Přejato a upraveno z  Ezotera č.2,

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...