Schizofrenie a kočičí parazit

Autor: Irena
Datum: 06.03.2013
Kategorie:

Schizoidní chování u dětí i dospělých může způsobovat kočičí parazit, prvok, který způsobuje také toxoplasmósu. A stačí jej vdechnout.
Nemoc se pak začne prohlubovat a lidé končí většinou s diagnózou schizofrenie. To už je velmi závažným duševním onemocněním a pro velkou obtížnost  jsou lidé léčeni ambulantně i klinicky.

 
Napadený může mít v sobě parazita léta a nemusí si být vědom toho, jak se jeho chování mění.  Parazit nadělá škodu v nervovém systému a nakonec se nemoc projeví v plném rozsahu. 
Schizoidní chování je poruchou osobnosti a vyznačuje se těmito prvky - emoční chlad, omezená schopnost vyjadřovat vřelé, něžné city, zjevná lhostejnost ke chvále a kritice, upřednostňování samotářských činností, nadměrné fantazírování, nedostatek blízkých přátel a touhy po takových vztazích, vymýšlení si a lhaní. takový člověk s vámi jeden den mluví a druhý den se k vám chová jako byste byli cizí. Źije v pedstavách o sobě, o minulosti, o budoucnosti, zkresluje situace a věří jim, že se staly tak, jak říká. Propadá náhlým hádkám a nechápe souvislosti., je labilní a nestálý. Nemoc většinou vrcholí nějakou situací, která hraničí se zákonem a agresivitou. Člověka s poruchou osobnosti poznáte snadno, protože jeho mysl je reaktivní a nikoliv analytická.
Přítomnost parazitů si lze nechat změřit pomocífrekvenčních přístrojů a léčbu také lze začít právě s frekvencemi - kontakt 734 733 551

Český objev: Vyhněte se kočkám, zabráníte schizofrenii
http://aktualne.centrum.cz/zpravy/kurioz... 

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...