Neklidné děti a děti s poruchami chování

Autor: Irena
Datum: 28.05.2012
Kategorie:

Problém neklidných dětí a dětí s poruchami chování se objevuje neustále. Homeopatie má prostředky, jak takové děti dostat do rovnováhy a postupné zlepšování jejich chování, při správném podání léku, popisuje Dr. Tinus Smits z Holanska, který občas zavítá i k nám do Prahy, takto: Karlovi je devět let a je velmi neklidný. Neustále vyžaduje pozornost, pořád mluví, žárlí na lidi, žárlí na své bratry. Bojí se nových situací, neznámých věcí, je připoután k věcem a k našetřeným penězům a jako malé díte se všeho dotýkal. Je velmi tvrdohlavý. Bojí se, že něco zmešká. Matka během těhotenství měla těhotenskou diabetes. Dostal Saccharum officinale XMK jednou za 4 týdny. Po každé medikaci se pár dní stále všeho dotýká a je velmi neklidný a pak se jeho chování dramaticky změní. Už nemá potřebu soutěžit a soupeřit s ostatními a nesrovnává se stále se svými vrstevníky. Vyžaduje méně pozornosti, když je upřena na někoho jiného. je klidnější, dokonce fandí bratrovi na cyklistických závodech, aniž na něj žárlí. Hudba ho hodně uklidňuje. Když si nevezme Saccharum několik měsíců, dostaví se příznaky relapsu - má neklidné ruce a víc si cucá prsty a chce cucat bonbóny.

Saccharum officinale upravuje hospodaření s cukrem. Kouzelný cukr Saccharum officinale pomáhá a v rubrice NEKLIDNÉ DÍTĚ je možná tím nejdůležitějším lékem. Najít nástroj, kterým se dá těmto dětem pomoci v podobě homeopatického cukru, je pokrok. 

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...