Nadváha a kolik tuku máte navíc

Autor: Irena
Datum: 14.07.2012
Kategorie:

Léto je čas vhodný ke snižování tukových zásob, co se usadily pod kůží a trochu člověka zatěžují. Tuk je sice dobrý izolant, chrání tělo před prochladnutím, jenže může také způsobit nepěkné problémy cévám, játrům, slinivce i mozku. Než člověk s přebytečným tukem doopravdy skoncuje a začne se zajímat o to, jaká je jeho vhodná hmotnost , většinou projde peripetií nepříjemností, včetně těch, kdy si může připadat nehezký na pohled. Lidské tělo má svůj dokonalý rozměr a tuk je jedna z mála veličin, se kterou můžeme vědomě pracovat a mít pak radost z toho, že máme pěknou postavu. Můžeme být třeba malí nebo naopak převyšovat všechny okolo, avšak s tím se nic nenadělá. S tukem, nadváhou a obezitou ano. Pohybujte se, jezte dostatek ovoce a zeleniny, vynechte více pečiva a uzenin, pijte vodu...to jsou návody, jež se objevují skoro v každé dietě.

Tady máte obrázek, jak to vypadá s tukem podle procent a vy sami si změňte v hlavě to, jak chcete vypadat. Podle procent! Neříkejte si, že shodíte 5kg nebo 10kg, řekněte si, že snížíte procento tuku. Spalujte tuk! Jak na to? Ale no, tak! To přece víte sami nejlépe! A tak vyberte pro sebe dobrý postup snižování procent tuku a radujte se, jak pěkně jste, vy a vaše myšlenky, využili svoje zásoby  na energii pro lepší život. Užívejte si svůj život při snižování tuku podle procent.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151029615514096&set=a.101501773...

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...