Mooji - slova k duši, co zachytila v sobě stav prostoru a volnosti a nemůže to udržet

Autor: Irena
Datum: 04.07.2014

Také to někdy slyšíte už od rána - Mě bolí hlava! Není mi dobře! ...Ten, kdo je s vámi si stěžuje a ve skutečnosti touží po pozornosti. Chce, abyste se mu věnovali a dali mu trochu ze své životní energie.


 Mooji říká : " Jestliže něčemu věnuješ pozornost, je to ta nejmocnější akce jakou můžeš udělat, protože tomu dáváš život. "..Možná jste tím stěžovatelem zrovna vy sami. Pak je nasnadě říct -  DEJ MI POKOJ! Říct to tomu hlasu, který mluví z nás samotných, ne lidem okolo. Tomu hlasu, co si pořád na nějakou bolístku stěžuje. A nic nedělá pro to, aby se stav změnil.
Věnujme pozornost tomu, co je konstruktivní, co léčí a uzdravuje.  A všem, kdo si potřebují postěžovat doporučme NADĚJI, že se stav jistě zlepší a že stačí jen změnit tok myšlenek a začít myslet a konat jinak než doposud. Najít pomoc a nechat si doporučit novou taktiku a strategii přežití, pokud na to nestačíme sami je snadné.
Stěžujeme si sem tam na ledacos. Hledáme venku a ne v sobě to, co by nás povzneslo, povzbudilo a uzdravilo. Najít v sobě umučeného, zmírajícího, umdlévajícího, slabého a bezmocného a rozeznat ten stav, to znamená dojít k místu, kde je potřeba nastolit ZNOVUZROZENÍ...doslova zmrtvýchvstání!
Tak do toho!....Pocity jsou jen návštěvníci. To, co se nemění je radostivý duch, plný elánu a světla..
A hlavně zapomeňme na zaklínadlo NEMÁM ČAS !...Jsme na nekonečné cestě věčností! A máme MOC být láskyplní. Kdo lásku - světlo, upřímnost, spontánnost a soucitnost do světa nese, tomu se vrací.Kdo ji v sobě najde a umí ji dát nezištně ostatním, nalezl ten největší poklad, to skutečné bohatství. Nebojme se projevit svou láskyplnou moc. je to ochranný štít proti všem neduhům a nešvarům. A kdyby nás kdokoliv zlobil,trápil a škádlil, ten oblak láskyplné moci okolo nás ho nakonec stejně odzbrojí a odkáže jinam.Dojde na " boží mlýny " a pozná se, jak to s ním opravdu je. Bude pak už v trápení dál udržovat  jen sám sebe.
 Odblokujme se! Pocity jsou bludy.

 

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...