Modlitba a místo k jejímu praktikování

Autor: Irena
Datum: 11.07.2012

 Jsou situace, kdy každý člověk v sobě nachází potřebu povznést svoje myšlenky a obracet je k tomu, co ho přesahuje a tichou a nebo hlasitou formou se modlit.

Odříkávání a zaposlouchávání se do vlastní modlitby odvádí člověka od vnějších rozruchů ze světa a nese ho směrem dovnitř k utišení všeho, co může přinášet úlevu a podporu. Modlitbu si vymysleli lidé k tomu, aby se mohli lépe soustředit na vnitřní moudrost, které už dosáhli na své cestě a která je má vést ještě dál k vyšším kvalitám stavu jejich Ducha. K tomu, k čemu se při modlitbě nebo meditaci obracejí, k tomu také bude směrovat jejich další cesta.

Místo pro každodenní modlitbu je možné si vytvořit kdekoliv venku ve světě a nebo v sobě, a tam se obracet při praktikování.

Modlitba je účinný psychologický moment při léčení vírou, a tak lze jedině souhlasit, že při léčení pomáhá známé pravidlo - Víra tvá, Tě uzdraví
.
Praktikujte pozitivní promluvy, meditace a modlitby co nejčastěji a vůbec si nemusíte připadat jako náboženští blouznivci. Jen si tak jednoduše dávejte do mysli to, co vám prospívá...najděte to a pak se s tím spojujte při svých tichých i hlasitých modlitbách.
Přeji všem, aby je jejich modlitby povznášely ke snům, které si pro sebe a své blízké vybrali.
Vybírejte správně!
 

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...