Martin B. Vraks - přírodní a runová magie

Autor: Irena
Datum: 15.08.2013
Kategorie:
Přírodní a runovou magií, stromovým a zvířecím orákulem a výkladem run se zabývám již více jak sedm let aktivně. Runy se staly nedílnou součástí mého života a jsou mi průvodcem a rádcem v běžných i složitých životních situacích. Výklady a rozbory životních situací provádím v otázkách vztahů, financí, zdraví, bydlení, osobního i profesního rozvoje a problémů. Pomoc i radu s pomocí runových znaků a jejich síly vám mohu také nabídnout v náhledu do sebe sama. Zpracovávám osobní charakteristiky pomocí keltského stromoskopu a vytvářím runové formule a aktivně s nimi pracuji. Vyrábím runové amulety, talismany a kameny. Píšu o energiích přírody, vesmíru, moci a síle předmětů, amuletech, talismanech, o runách, o severské a keltské mytologii, o lidových tradicích a zvycích a jejich vlivu na společnost a člověka.

Žiju v harmonickém vztahu s přítelkyní Janettou a její dcerou Karolínou, jedenáct let jsem byl voják profesionál u zdravotnického vojska, v civilním životě se zabývám logistikou, obchodem a přírodními stavebními materiály. Mám psa a kočku, mezi moje koníčky mimo výše uvedené patří četba, fotografování, turistika, vaření, houbaření, příroda.


 
5
Váš hlas: Žádné Průměr: 5 (1 vote)

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...