Jak se nakrmit energií z prostoru, je to možné?

Autor: Irena
Datum: 09.03.2013
Kategorie:

Energie je životní síla. Ve správném poměru a v rovnováze rozložené prvky, které tuto energii tvoří, může člověk využívat jako svou stravu.
V čistém prostředí je energie naplněna všemi elementy v jejich čisté podobě. proto je důležité začít čerpat tuto energii jako životní stravu v co nejčistějším prostředí přírody. I v přírodě může být energie rozložena různě. někde bude více vzduchu, někde více vody, někde více prvku zemského a jinde zase více prvku ohnivého. Každý jistě sám na sobě už dokáže vnímat, jaké prostředí mu vyhovuje, kde se cítí dobře a kde mu zrovna příjemně není. Tělo a pak i ostatní součásti jeho BYTÍ mu dají zpětnou vazbu. Pokud se rozhodneme naplňovat sebe sama energií z prostoru, určitě se budeme dost pozorně zabývat tím, jak vzrůstá a nebo klesá naše vitalita. A člověk rozumný, žijící v přátelství se sebou sama, se asi nebude chtít poškozovat tím, že bude setrvávat v prostředí, které by mu dlouhodobě nesvědčilo. Navštěvujeme různá místa nejen tady u nás, ale také v různých částech světa. Tam, kde člověk najde svou životní sílu v prostředí, v prostoru, tam mu bude energie nápomocna uskutečnit záměr jeho života. A tak se tedy poslouchejme a nacházejme místa pro sebe, co nejpříznivější. Na místech, která taková nejsou, zanechávejme  tak alespoň svou příznivou  stopu pro ty, kdo tam po nás vstoupí. I my jsme zdroje energie a podle toho se nám v prostoru daří a nebo nedaří. Kdo je vyrovnaný a naučí se pracovat s vlastní energií, může pak usměrňovat toky energie v prostoru tak, aby byla nastolena opět rovnováha ve všem. Nakrmte sami sebou prostor tak, aby vaše přítomnost byla dobrou stravou pro kohokoliv. Pracujte s vlastním duchem, je to dech, kterému se říká prána - životní síla, energie. Nejprve se pokusme nakrmit tímto způsobem sebe. Pracujme s energiemi zodpovědně. Kdo neví s čím si hraje, nechť najde svého učitele. Ve všem je energie, Zacházejme s ní jako s darem, jako s pokrmem. Žijeme z ní. A jsme energie samotná. Měníme ji svým životem. A proto se s ní můžeme živit. Zákon o zachování energie je znám už mnoho let.Využívat čistou energii mohou lidé, kteří ji v sobě nesou.

.http://www.youtube.com/watch?v=LI_EmGYV_3Q 

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...