Dračí krev pro zdraví

Autor: Irena
Datum: 08.02.2014

Uprostřed pralesa vyroste strom jménem Croton lechleri a z jeho podťatého kmene vytéká pryskyřice rudé barvy, které se právem může říkat dračí krev, pro svou sílu pomáhat lidem. Z ní se pak dají vyrobit téměř posvátné přípravky, ochraňující zdraví.

Sangre de drago, jak jí říkají peruánští indiáni, je jejich všelékem. A není divu.

  • Zastavuje krvácení a stimuluje hojení ran  a svými nevyvratitelnými dezinfekčními účinky pak každou ránu čistí a brání infekcím.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnoho přípravků, které jsou k dostání i u nás,, se používá právě tam, kde je potřeba.

  • Posiluje imunitní systém v boji proti  nejmenším parazitům - virům, stejně jako proti bakteriím, mikrobům ( zlatý stafylokok) a plísním.
  • Výtažek z dračí krve má vynikající účinek při léčení oparů a herpesvirů obecně.
  • Latex, který je obsažen v dračí krvi pomáhá střevům v prevenci nádorových onemocnění a je významným pomocníkem při napadení střev salmonelou, při žaludečních vředech a náhlých průjmech. 
  • Dračí krev má dobrý vliv také na nervovou soustavu a činnost srdce a jako očistná kúra při onemocněních slinivky a jater působí víc než dobře.
  • Má také analgetické účinky, a tak dokáže, balzám z dračí krve, ztlumit bolesti kloubů, svalů  a šlach.
  • Tonikum pomáhá při bolesti zubů a menstruačních bolestech, pokud je užíváno vnitřně.

Prášek získaný z palmy Daemonorops Draco je také jedním z druhů posvátné  dračí krve a je znám jako vykuřovadlo místností. Prostor pak voní hořce kořeněnou vůní, která má ochranný, čistící a okamžitý účinek všude tam, kde se mohla nahromadit nečistá a nevhodná energie pro všechno živé. Tyčinky i prášek k provonění prostoru se při rituálních obřadech používají k probuzení vděku, lásky a plodnosti.

Bioinformační přípravky vhodné při frekvenčních terapiích a v homeopatii, vyrobené z dračí krve jsou stimulanty meridiánů osrdečníku a podporou obranyschopnosti celého organismu. A seženete je i u nás.

 

 

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...