Detox - 4. den nového roku

Autor: Irena
Datum: 04.01.2013
Kategorie:

Čtvrtý den v novém roce je dobré začít s detoxikací organismu. Naskladnili jsme si už v sobě dost všeho možného a je načase se očistit. Čtyřka je číslo harmonie a rovnováhy a pátým elementem - nejvyšší bytostí - se stane člověk sám. Detox je dobré praktikovat 3 - 7 dní.

Kdo si oblíbí jednoduchá pravidla, může je používat každodenně. Je to snadné, stačí se na detoxikaci trochu zaměřit a výsledek se dostaví v podobě toho, že se budete cítit lépe. Tělo si totiž navykne pracovat jinak a samovolně se naladí na lepší očišťování.

Zkuste tato 4 pravidla : 

  1. pijte před každým a po každém jídle sklenice čisté ( nejlépe horké ) vody
  2. zařaďte do svého jídelníčku 1 x denně čerstvou zelenou šťávu - stačí jedna sklenka denně
  3. používejte během 3 dnů denně koriandr a čerstvou petržel pro dochucení jídla
  4. ráno a večer si dejte 5 minut hlubokého dýchání do břicha - najděte si čas na pozorování dechu
0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...