Bolesti hlavy z pohledu energií

Autor: Irena
Datum: 10.02.2013

 Bolí Vás hlava?...Zde je taková prastará pomůcka...najděte v sobě léčivou energii a napojte se na ní, je to původní energie Archanděla Michaela a kdo ji do sebe inkarnuje ( převtělí) napojením se na ni,ten má vyhráno. Dokáže se pak snadno zbavit bolestí hlavy.Bolest hlavy většinou souvisí s nevyřešenou pohlavností. Energie z prvního energetického centra se nezpracovává tam, v centru sexuality, ale postupuje výše a kdo s ní neumí pracovat, trpí bolestí. V hlavě se totiž přebytek energie jen těžko vyrovnává. Toto energetické centrum, jestliže je přeplňováno energií, na kterou nestačí kapacitně - začne reagovat bolestí. Nezpracovaná sexuální energie vede pak k bolestem hlavy anebo k jiným výstřelkům v mentální oblasti Lidé s nezpracovanou energií v hlavě mají většinou i potíže s komunikací. Na jedné straně mohou komunikovat s tisíci lidmi na vzdálených místech a na druhé straně se nedovedou dohodnout na ničem s těmi nejbližšími doma. nevyrovnanost vede k různým zmatkům a bolestem. Lidé s nezpracovanou energií mají problém se soustředěním, s chápáním souvislostí, s čtením textů. Často jsou tzv. nechápaví - je to proto, že jejich nejnižší centrum sice dodalo do vyšších center energii, ale nijak ji cestou nezpracovalo, proletěla ostatními centry jen jako výboj, aniž by byla kultivována dechem ducha - nepootočila se ani v solárním plexu, ani v srdečním centru, ani v centru komunikace - vyletěla sice nahoru, ovšem bez jakéhokoliv záměru přepodstatnit se. Jen přepodstatněná energie je energie tvořivá, jinak zůstává energií agresivní živelnou, která však dostane li se takto až do hlavy, je pak už jen bolestí a posedlostí.
Energie Archanděla Michaela je energií, která přinese do života každého člověka větší rovnováhu a kdo ji umí v sobě pěstovat, nakonec vyřeší všechny sporné stavy i vztahy, všechny bolestné situace na všech úrovních bytí a přijme sám sebe.
Pomáhat si můžete slovy. Takové léčení je vlastně léčení charismatem. Charisma Archanděla Michaela je nesporné. Používají se tato slova:

PŘETNUTÍ ÉTERICKÝCH POUT, KTERÁ ODČERPÁVAJÍ ENERGII:

"Žádám tě Archanděli Michaeli, mocnou svou silou, přetni všechna éterická pouta na vědomé i nevědomé úrovni a ve všech časech od všech zdrojů, které mi ubírají energii a vitalitu...Děkuji ti.. "

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...