Astropsychologie a mapa zdravého života

Autor: Irena
Datum: 25.07.2013
Kategorie:

Astrologie je dnes tak propracovaná  a může mít nezpochybnitelnou roli při pomoci dosáhnout na své lepší zdraví a pak zapracovat  na sobě. A nejen na těle. Může ukázat, jak pohnout jiným směrem se svou stresem narušenou psychikou.
Symboly a jejich řeč, používané astrologií,  nabízejí nová poznání a nejsou to symboly ledajaké, nejsou nehmotné, neviditelné nebo neuchopitelné. Jsou to planety v naší Sluneční soustavě. Představte si to s čím astrologové pracují! A pochopíte, proč je astrologie věda hodna velkého respektu.
Průzkum vlivu planet na zdraví, na mezilidské vztahy nebo na profesionalitu, na každé jednotlivé vědomí, stejně jako na vědomí kolektivní je pozorováním prohlubován a rozkošatil se na mnoha osobních setkáních,  stejně ajko na světových konferencích a v každodenním studiu jakéhokoliv astrologa, a proto je stále detailnější.  Najdete mnoho škol a mnoho jmen po celém světě.
Astropsychologie je pak to další schodiště, kterým člověk vchází do vyšších pater svého nitra.
 
Projděte si jen pár zajímavostí o zatmělé Luně a Uranu...

Při zatmění jsme vystaveni síle vlastních zajetých kolejí a pohodlných zvyků. Zatmění jsou výzvou k tomu, abychom co nejradikálněji skoncovali s omezujícími faktory. Výsledek naší snahy bude záležet na síle vnitřní povahy a vůli, na tom, zda si udržíme integritu spolu s otevřeností vůči změnám.
Zatmění Měsíce nás může vést k nutnosti překonat sklony, zvyky a pravidla minulosti a zkusit hledat nové cesty či pozvednout hlas a zahnat vlky, kteří se snaží sežrat mysl vystavenou světlu poznání. Stačí se jen rozhlédnout a každý z nás může kolem sebe vidět smečku temných vlků, které tečou sliny při pomyšlení, jak se zmocní – sežere – zpeněží a vytěží naši touhu po plnosti bytí.

A pár slov o energii Uranu...

Kdo se bojí Uranu, bojí se nestability, změn, převratů a nejistoty, co přinese budoucnost. Bojí se také pohybu vpřed, nových možností, osobní svobody a volnosti. Bojí se odhalení, pravdy a rukavic hozených životem. Urana není proč se bát. Urychluje život, zapaluje rachejtle, nikdy nebrzdí a skopne vás ze schodů, takže si možná polámete kosti - ale určitě cestou zažijete spoustu dobrodružství a nezahnijete na místě!

Zatmění Luny a Uran jsou  pro člověka  dvě výzvy spojené s jeho vztahem ke zdraví.Nemocný člověk je jako zatmělý odraz světla a nemoc je potom, to skopnutí ze schodů a nestabilita. A přesto ani jednoho se není třeba obávat. Kdo se naučí překonávat takové výzvy jakými jsou vlastnosti zatmělé Luny a Uranu, dokáže nakonec vyhrát nad každou nemocí a zlepšit si zdraví na těle i na duchu.
Astropsychologie je zázračná múza, co dokáže být nenápadná v jemných postrčeních k tomu všemu krásnému a zdravému, co člověk v sobě má. udělejte pro svoje zdraví i toto : Dejte si udělat svůj osobní horoskop pro zdraví, vyplatí se pochopit svou mapu zdravého života.

 

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...