Ametyst proti závislosti na alkoholu

Autor: Irena
Datum: 21.04.2014

Pro všechny, kdo mají problém s alkoholem je tady ametyst. Jeho energie pomáhá zbavit se závislosti na alkoholu. Pořidít si ametyst v případě, že alkohol je už nevhodný společník je nutnost. Krystaly ametystu posilují vůli a pomáhají najít vhodnější závislost v podobě nových vědomostí a dovedností.

 Ametyst je křemen. Patří mezi polodrahokamy.

Svou překrásnou fialovou barvou eokuje v člověku zvláštní stavy - posouvá nás více do vlastních vnitřních duchovních sfér a tím nás ochraňuje od pokušení. Fialová barva má blízko ke střízlivosti. Jeho střízlivá směs modré a červené má schopnost stát se vyhledávaným " kamenným " léčitelem. Modrá a červená jsou spojeny tak, že člověk je pak střízlivější jak v úsudku, tak v konání. Červená dodává energii a modrá se snaží vést správnou komunikaci. Čím světlejší je zbarvení, tím je člověk střízlivější. Všechno je pro něj průhlednější a čisté. Barva a energie ametystu tak pomáhá zklidnit mysl a navodit stavy, hlubší a meditativní, s průzorem do jiných realit. Je tím myšleno, že člověk se na svůj každodenní " života běh " dokáže podívat z více pohledů a s větším nadhledem.Dát sobě nutnou energii pro komunikaci sebe sama se svým nitrem. Dokáže se tak lépe udržovat v dobré pohodě a v rozumné závislosti na různých vlivech. Naladění na energii ametystu nám přináší možnost mít zdravou kontrolu nad tím, co se děje a vidět sebe i svět s větší vyrovnaností.

  • Dříve se nosil a může se nosit i dnes jako ochrana proti opilosti.
  • Napomáhá se lépe soustředit
  • Přináší nové vhledy a nové myšlenky
  • Pomáhá odstranit nespavost  a navodí lepší sny, které si lépe zapamatujeme
  • Udržuje nás v rovnováze
  • Podporuje záměry a posiluje rozhodování a uskutečňování
  • Umístit jej kdekoliv v prostoru dodává místu energii čistoty, rovnováhy a klidu
0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne....

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...