Alchymie mísení vůní

Autor: Irena
Datum: 16.07.2015
Kategorie:

Kdo by si nespojoval vůni a zdraví dohromady?! Čich je smysl, který nám dává jasné a neklamné signály, jak se věci okolo nás mají. Co nám voní a co nám nevoní. A když se poslechneme, jen málokdy se stane, že výsledek bude zmýlená. Vůně i pachy nás provázejí životem, ať chceme nebo ne. Je - li dech symbolem života, pak čich je jeho nejlepší rádce. Dech je se smyslem čichu spojen nejvíce nejpevněji. Copak to jde dýchat a nečichat? I když budeme nadechovat jen ústy, stejně se po chvíli čichové buňky v nose taky zapojí. Skrze esence vůní se dá nejen potěšit, ale taky uzdravit. Uzdravení k nám přijde pozvolna, ovšem změnit může téměř vše. Esence je to, co dělá život životem. Esence vůně života, znáte to? Jak snadno se člověku vybaví v představě a vzpomínce okamžik, alespoň jednou za čas, při setkání se s vůní, kterou už zná, přesně ten, naprosto detailní okamžik života, co prožil a zapamatoval si tu vůni a tím i celou situaci a také ten prožitek. A nebo třeba jen ten  pocit.

Helena Hlavatá je po celý svůj profesionální život spjata s chemií, a ten pověstný krůček k tomu, co nás přesahuje, k celistvému naplnění, to je její cesta k esencím, a dá se říct snad osudové spojení s bioesenciálními oleji, Cesta k vůním, které z nich připravuje na míru klientům.

Posezení s ing. Helenou Hlavatou je nezapomenutelný zážitek.Naslouchá, soustředěně pozoruje a pak pozvolna roztáčí kruhy. Chvílemi má člověk pocit, že jí už chybí jen kouzelná hůlka, kterou jen tak cinkne o lahvičku a z ní vyskočí jediná kapička oleje, který provoní prostor a dotkne se člověka jako lék, co právě bylo potřeba podat.

Pracuje s vůněmi květin, stromů, dřevin a dřev, ovoce a všemožných roztodivností, které lze ve světě esencí a vůní najít. Helena nehledá individuální vůni pro klienta, Helena ji tvoří nacházením. Spojuje se s vlastní intuicí a výsledek je fascinující.

Alchymie mísení vůní,seznamte se, paní Helena Hlavatá.http://www.alhambra-bioesence.cz/cs/

 

 

0
Váš hlas: Žádné

Podívejte se na zajímavé 30miutové video o hootropním dýchání.

Seděla jsem u stolku s horkým čajem na malostranském dvorku před hospůdkou Kellyxir na Janském vršku a byla  " v šoku ". Zrovna jsem mohla vidět představení ŠOKY.
Když ke mně přiběhla Hanka, musela jsem jí obejmout a byla jsem úplně " naměkko". To mívám, když se lidem povedou ukázat věci, co nás všechny spojují v hlubších světech, které se pokoušíme více či méně bravurně v sobě schovat. A pak hle!  Div...

Jsme tvořeni vodou, avšak i ta se může občas zakalit.

Jak se nestat " travičem studní "?

V každém z nás je dispozice jím být!

Je to na nás!

Držme si palce!

A přejme si...

Ať naše VODA zůstane čistá a je pramenem, kde s...

Milan Calábek hovoří o vlivu stravy na chování nás všech. Co bychom měli jíst, čemu se vyhnout a co vyhovuje našemu organismu? Konkrétní rady znalce. „Jídlo společně s bylinami, které z toho nemůžeme vyřadit, je nejlepší prevence, která existuje.“

Milan Calábek ví, jak odstranit Alzheimera bylinami.

...